Bitcoin legend nedir

Bitcoin Efsanesi ne hakkında? Yeni Metaverse ve madencilikten elde edilen kârlar!

 

Bitcoin Legend (BCL) bulut madenciliği uygulaması ile bulut madenciliği kullanılarak kripto para çıkarılabilir. BCL tarafından 24 saat içinde BCL madenciliği sunan uygulamalar geliştirilmektedir. Bu yazıda, uygulamanın arayüzü hakkında konuşacağız. Geliştirilen proje birden fazla aşamaya bölünmüştür ve BCL’nin altıncı aşamadaki hedefi büyük kripto para birimi borsalarını listelemektir. Altıncı aşamanın sonunda 10 milyon kullanıcıya ulaşmayı bekliyorlar. Bitcoins Legend’ın (BCL) ne hakkında olduğunu inceleyelim.

 

Bitcoin Efsanesi nedir?

Bitcoin Efsanesi ne hakkında? Bitcoin Legend (BCL), ERC-20 tabanlı bir kripto para birimidir. NFT pazarı için bir platform oluşturma projesi (NFT kartları, sanat eserleri).

Aynı zamanda, Marvel’in Avengers’ından esinlenen Hero NFT kartlarıyla bir meta-evren oyunu başlatacaklarını duyurdular.

 

Bitcoin efsanesi 19 Temmuz’da Google Play Store’da android uygulamasını yayınladı ve şimdi iOS’a geliyor.

BCL ağı, daha hızlı NFT platformu ve Metaverse oyunu için mesajlar yayınlayacak ve topluluğu satacaklar. Şu anda 600.000 kullanıcısı var.

 

Toplulukta airdrop 50M BCL olarak ücretsiz dağıtılmaktadır. Biniş işlemi 3 seferde gerçekleştirilmiştir.

Her takım ilk ayakta 10M BCL (50BCL/kullanıcı), ikinci ayakta 5M BCL (25BCL/kullanıcı) ve 5M BCL (26BLE/kullanıcı) paylaşacaktır.

Ayrıca, madencilik kullanıcıları madencilik uygulamasını indirdikten sonra günde yarı yarıya daha fazla BCL alabilirler.

Satış 4 aşamaya ayrılmıştır ve aşağıdaki şekilde ilerlemektedir:

Satış öncesi hacim düzenlemesinin 1 ET için başlatılması.

Yaklaşık 5 milyon BCL: 1 ET = 20.000 BCL

Toplam: 2,5 milyon BSL (toplam 10 milyon BSL) : 1 ETH=17,000 BCL.

  1. 5 milyon BCL (toplam 16 milyon BCLS): 1 ETH = 14,500 BCL.

Toplam: 4,5 milyon BCL (toplam 20 milyon BCL) : 1 ETH = 12.000 BCL

Satış sonunda BCL, LBank ve MexC gibi borsalarda işlem görecek.

Kripto para borsası Coin Market Gap sıralamasında 30. sırada yer aldı.

BCL’nin tahmini değeri 0,75$’dır.

 

Yarılanma, BCC projesi 50.000 kullanıcıya ulaştığında gerçekleşecektir. Madencilik oranı 4 BCL/saattir, ancak 50.000 kullanıcıya ulaştığında ilk yarıda 2 BCL/saate düşürülecektir. Kullanıcı sayısı 100.000’e ulaştığında, kullanıcı sayısı 1 milyona ulaşana kadar madencilik oranı 1 BCL/saat olacak ve bu noktada madencilik oranı 0,5 BCL/saat olacaktır. Toplam 6 halvings olacak ve BCL ücretsizdir, operasyon için herhangi bir yatırım gerekmemektedir. 

 

Bitcoin madenciliği efsanesi.

Ethereum blok zincirine yerleştirilen bir BCC20 tokenidir. Toplam 21 milyar BCL teklifi var ve neredeyse tamamı madencilik ödülleri ve istikrar ödülleri şeklinde kullanıcılar için ayrılmış durumda. Bu, toplam arzın %85’ine tekabül etmektedir. Para, halka açıldığında borsalar, kitlesel satışlar, ekip ve BCL elçisi arasında dağıtılacak. NFT tarafından doldurulacak metadata arşivi gibi diğer projeleri desteklemek ve güvence altına almak için bu operasyonun omurgasını BCL oluşturacaktır.

 

Bitcoin piyasasına ve kripto para terimlerine olan maruziyetinizi artırmak için sizin için hazırladığımız kripto para rehberindeki bağlantıya göz atabilirsiniz.

 

Gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bizi Telegram ve Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz. Sizinle sohbet etmek için sabırsızlanıyorum.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.