Bitcoin Legend

Bir bitcoin legend (BCL)? O nedir? 

 

Yeni Meta Evren ve madencilerden para kazanmak!

Bitcoin legend (BCL), bir uygulamada bulut madenciliği kullanılarak çıkarılabilen kriptografik bir kripto para birimidir. Bulut madenciler, böyle bir uygulama cloud mining olarak kullanarak benimki mümkündür. BCL, şu anda her 24 saatte bir BCL madenciliği sunan kendi uygulamalarını geliştirdi. Bu makale size uygulamanın arayüzünü gösterecektir. Proje birçok aşamadan oluşuyor ve bcl’nin altıncı aşamadaki hedefi büyük kripto eşanjörlerine kayıt olmak ve bu aşamada 10 milyon kullanıcısı olacak. Bitcoin legend (BCL) nedir? Ne olduğuna daha yakından bakalım.

 

Bir bitcoin legend (BCL)? O nedir?

BCL, Bitcoin legend (BCL) nedir? ERC-20 standardına dayanan Bitcoin legend (BCL), bitcoin efsanesine (BCL) dayanan bir kripto varlıktır. NFT, pazar için bir platform üzerinde çalışıyor (NFTS haritası ve görüntüsü)

Daha sonra, gelecekte, Hero NFT kartı ve Marvel’in “Avengers” ından yapılmış bir Hero NFT kartı ile bir meta-evren oyunu başlatacaklarını da açıkladılar.

 

19 Temmuz’da Bitcoin Legend, Android uygulamasını Google Play Store’da ve ayrıca iOS için başlattı.

Şu anda yaklaşık 600 bin kullanıcısı var ve BCL ağları, daha hızlı NFT platformları ve Metaverse oyunları için havaya uçurulacak ve topluluğa önceden satılacak.

 

Ücretsiz topluluk airdrop’unda 50 milyon BCL dağıtılacak. 3 Atışta, üç atışta havadan düşüyor.

Bu, ilk aşamada 10 milyon BCL’YE (kullanıcı başına 50 bbl), ikinci aşamada 5 milyon BCL’YE (kullanıcı başına 25 bcal) ve 5 milyon Bcl’ye (kullanıcı başına 25 bCL) bölünecektir.

Günde yarıdan fazla BCL, madenciler madencilik uygulamasını indirdikten sonra günde daha fazla BCL alabilirler. Ön Satış, 4 aşamaya bölünmüş ve aşağıdaki gibi çalışan dört aşamadan oluşur: 1. 1.5 milyon BCL – 1 ETH 20.000BCL 2.5 milyon BCL (toplam 10 milyon BCL): 1 ETH = 17.000 BCL 3.5 milyon BCL (toplam 15 milyon BCL)

 

1 ETH 12.000 BCL: 1’dir. 5 milyon BCL (toplam 20 milyar)

Это не так ли? BCL, satış öncesi sona erdikten sonra LBank ve MEXC gibi borsalara yerleştirilecektir.

Bu cryptocurrency exchange 30 Para Piyasa Boşluğu sırada hiç şüphe yoktur.

Tarih itibariyle bcl’nin liste fiyatı 0,75 $ ‘dır.

 

BCL projesi 50.000 kullanıcıya ulaştığında, ilk yarı kesim gerçekleşir. Madencilik oranı 4 BCL / saattir ve belirtildiği gibi kullanıcılar 50.000 olduğunda 2018’in ilk yarısında 2 BCL / saate düşürülecektir. Bir sonraki yarıda, kullanıcı sayısı 100.000’e ulaşana kadar madencilik hızı 1 BCL / saat olacak ve kullanıcı sayısı 1 milyonu geçene kadar madencilik hızı 1 BCL / saat olacak ve o zamana kadar madencilik hızı 0.5 BCL / saat. Bcl’nin başlangıcında toplamda 6 yarısı olacak ve bunlar ücretsizdir. Başlamak için yatırım gerekmez. 

 

Bitcoin Legend madenciliği en popüler ve karlı bitcoin madencisidir. Bu projenin temel özelliği, blockchain teknolojisi için benzeri görülmemiş bir ağ oluşturmaktı.

BCL, Ethereum blok zincirinin blok zincirine dayanan standart bir ERC20 standart kripto standardı belirtecidir. Ethereum blok zincirine dayanan bir ERC20 standardına sahiptir. BCL miktarı 21 milyardır ve çoğu nakit bazlı bonuslar ve likidite ödülleri şeklinde kullanıcılara ayrılmıştır. Bu paranın çoğu, kullanıcılara madencilik ödülleri veya likidite sağlayan freebies şeklinde tahsis edildi. Toplam tutar, toplamın% 85’i bu şekilde tahsis edilir. BCL listelendikten sonra, geri kalanlar borsalara, kitle satışlarına, takıma ve elçilere tahsis edilecektir. Bunun resterende kısmı, BCL listelendiğinde borsalara, kitle satışlarına, takıma ve elçilere tahsis edilecektir. NFT meta veri deposu gibi diğer gelişmeleri desteklemek ve sürdürmek için BCL bu operasyonun bel kemiği olacaktır.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.