Moon Bitcoin

– Ay Bitcoin nedir? Bitcoin nedir?  Bu makale Ay Bitcoin cryptocurrency hakkında bilmek isteyenler için iyi bir kaynaktır…

 

İlk ve en popüler kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), ilk ve en popüler kripto para birimi olan Bitcoin, herhangi bir yetki veya aracı olmadan alım, satım ve transfer yapma olanağına da sahiptir. Bu süreç için herhangi bir otoriteye veya aracıya başvurmak gerekli değildir. Blockchain teknolojisi kullanılarak yapılan hemen hemen tüm işlemler güvenli bir şekilde dağıtılmış kayıtlara kaydedilir. Tüm işlem verileri güvenli bir şekilde dağıtılmış kayıtlarda saklanır. Sanal olan ve artık dijital para statüsüne sahip olan Moon Bitcoin, btc’den bir hardfork üzerinden ayrılarak ortaya çıktı. Ay bitcoin, btc’den sert bir çatalla ayrılarak yaratıldı.

 

İlk olarak ortaya çıktı, Bitcoin’e bir yatırımcının sahip olduğu BTC’nin aynı değeri verildi. Bunun nedeni, Bitcoin için kullanılan blok zincirinin BTC blok zincirinden de aynı şekilde kopyalanmış olmasıdır.

 

Hesap açmak temelinde, cryptocurrencies alıp satabilirsiniz. Karar vermeden önce, kendiniz için bir ilk olan kar ve zarar tablosu ile yatırımlarınızı anında şekillendirebilirsiniz.

 

Gerçek ve Ay Bitcoinleri: moonbitcoin, gerçek bitcoin

 

Hardfork’tan sonra kripto para piyasasında en büyük hacme sahip olan bitcoin hardfork’tan önce başlayan Ay Bitcoin ile ilgili tartışmalar hardfork’tan sonra da devam etti. Devam eden tartışmaların en ilginci, Bitcoin’in BTC kripto para biriminin temel ilkeleri ile ilgili en doğru ve eksiksiz özelliklere sahip olduğuna inanan birçok yatırımcı ve yatırımcı adayının, temel ilkeleri ile ilgili en doğru ve eksiksiz özelliklere sahip olduğunu söylemesidir.

 

Bu tür sorulara yanıt olarak bu tartışmaları tartışmaya başlayan piyasa uzmanları, Bitcoin’in gerçek bitcoin olduğuna inanıyor. Dolayısıyla, bu durum BTC ve Bitcoin destekçileri arasında sonuçsuz bir tartışma olmaya devam ediyor.

 

BTC sanal para yatırımcısı grubunun ilk üyesi Roger Wehr aktif bir Bitcoin destekçisi ve Twitter’da orijinal Bitcoin kriptografik hesabını aldı. Twitter hesabından Bitcoin Cash hakkında konuşan WEHR, her fırsatta gerçek Bitcoin’in bitcoin cash olduğunu söyledi.

 

BTC kripto para birimleri ile ilgilenen bazı yatırımcılar ve işadamları zaman zaman tahminlerini dile getiriyorlar. Onlara bir çift geldi.

 

Uzun zamandır dünyanın en zengin adamı olan Microsoft CEO’su Bill Gates ve uzun süredir Bill Gates’i düşünen Bill Gates, sanal para birimi hakkında şunları söyledi: “Bir varlık sınıfı olarak herhangi bir ürün üretmiyorsunuz. Yani büyümesini bekleyemezsin.” Ona göre, bu bir tür “büyük aptal teorisi” dedi.

 

Uluslararası Para Fonu (IMF) eski başkanı olan Uluslararası Para Fonu (IMF) eski başkanı Rogoff, dijital para birimi BTC’nin 10 yıl içinde 100.000 dolar yerine 100 dolar değerinde olacağını öngördü.

 

Öncelikle Skype, Hotmail ve benzeri platformlara yatırım yapan girişimci ve milyarder Tim Draper, BTC kripto para biriminin 2022’de 250.000 dolara çıkacağını söyledi.

 

Dünyanın ilk sanal para birimi BTC milyarder ikizlerinin ikizlerinden Cameron Winklevoss, BTC’nin 10-20 yıl içinde 320.000 $ seviyesine yükseleceğini öngördü.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.